7 małych rzeczy, które pokazują o nas całą prawdę!


4. Słowa

Słowa, których używamy w życiu codziennym, charakteryzują naszą osobowość. I nie ma znaczenia, czy wypowiadamy je na głos, czy piszemy, czy wpisujemy.

Ludzie niespokojni i niestabilni emocjonalnie zwykle używają słów związanych z negatywnymi emocjami. Ekstrawertycy preferują słowa, które opisują pozytywne emocje. Ludzie służby sumiennej częściej używają słów związanych z osiągnięciami, a ludzie otwarci zazwyczaj wybierają wyrafinowane słowa i wyrażenia, w których może być bardziej zwięzły.
3. Preferencje muzyczne

Rodzaj muzyki, którą lubisz słuchać, może powiedzieć innym o osobliwościach twojej psychiki, ponieważ muzyka ma długoterminowy wpływ na mózg.

Ludzie, którzy preferują smutną lub agresywną muzykę, aby wyrazić swoje emocje, zwykle są niespokojni i nerwowi.

Osoby preferujące zabawę lub cichą muzykę są szczęśliwsze. Wynika to z faktu, że sam proces słuchania takiej muzyki podnosi nastrój i ma długoterminowy wpływ na twoje samopoczucie.
2. Prace domowe

Ludzie, którzy lubią prasować rzeczy, myć naczynia i bawić się z dziećmi, łatwiej się z nimi porozumiewać niż ci, którzy nie lubią prac domowych. Dla pierwszego typu ważne jest szczęście innych. Dlatego wolą pracować wokół domu, zamiast narzekać na domowe drobiazgi. Można je również nazwać bardziej introwertycznymi.

Ekstrawertycy zazwyczaj nie lubią prac domowych i wolą odpoczywać lub spotykać się z przyjaciółmi.


7 małych rzeczy, które pokazują o nas całą prawdę!

2 / 4Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.