10 Codziennych rzeczy, które ciągle robisz źle!


Mamy tendencję do włączania autopilota, jeśli chodzi o naszą codzienną rutynę, robiąc to wszystko bez większego zastanowienia. Jako dzieci uczymy się wykonywać proste zadania, kopiując dorosłych. Tylko jeden problem: nie ma dowodów, że robią to dobrze. Postanowiliśmy pomóc ci w ponownym uczeniu się codziennych czynności, które ciągle robisz źle.10. Trzymając kierownicę

Ważne jest, aby znać właściwy sposób trzymania kierownicy, ponieważ może to uchronić Cię przed urazami w wypadku samochodowym. Najbezpieczniejsze miejsce do umieszczenia rąk na linii środkowej (jak na powyższym zdjęciu). Ta pozycja uniemożliwia otwarcie poduszek powietrznych w dłoniach i ramionach, chroniąc w ten sposób głowę i ciało.

9. Pozycja deski sedesowej

Powinieneś zawsze spłukiwać z opuszczoną988 deską sedesową, jeśli nie chcesz, aby bakterie latały po twoich łazienkach i przedmiotach łazienkowych (ręcznik, szczoteczka do zębów itp.). Za każdym razem, gdy spłukujesz toaletę, wirująca woda miesza się z małymi cząsteczkami odchodów i rozprowadza je w powietrzu.

8. Najlepszy czas na zastosowanie dezodorantu

Najmniej efektywny czas na zastosowanie antyperspirantu pojawia się rano tuż po prysznicu. Dezodorant dostaje się do przewodów potowych i zatyka je. Jednakże, ponieważ twój poziom potu rano jest zwykle wyższy, twój antyperspirant po prostu się zmywa. Najlepiej zrobić to tuż przed snem, gdy skóra jest suchsza, a gruczoły potowe nie są tak aktywne.


10 Codziennych rzeczy, które ciągle robisz źle!

1 / 5Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.