10 Żenujące zdjęcia osób, które utknęły w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach!


Zwykli ludzie, którzy utknęli w toaletach jak i oszuści, którzy zasłużyli na „złapanie”. Nikt nie chce dać się złapać w kompromitującej sytuacji – dosłownie. Nikt nie chce chyba dać się złapać w kompromitującej sytuacji – dosłownie. Ale jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w takich okolicznościach, to wiesz jak bardzo to frustrujące i kłopotliwe..

Cóż, niezależnie od tego, czy było to spowodowane nieszczęśliwym wypadkiem, czy złą karmą, mężczyźni, którzy znaleźli się na poniższej liście, znaleźli się w bardzo trudnych chwilach. Co gorsza, ludzie zdołali uwiecznić te nieprzyjemne doświadczenia robiąc zdjęcia.

Oto dziesięć całkowicie upokarzających zdjęć ludzi, którzy utknęli w najbardziej absurdalnych miejscach.

# 1. Utknął w przenośnej toalecie

W maju 2013 r. Przechodnie usłyszeli spanikowane okrzyki z przenośnej toalety na budowie w Claremont, Cape Town. Po sprawdzeniu zobaczyli człowieka tak głęboko wbitego w misę, że wystawały tylko jego nogi, ręce i głowa!

Minęło około 40 minut, aby władze i inni obserwatorzy znaleźli sposób, by wydostać niezidentyfikowanego mężczyznę. Według blogera o nazwisku Baydu Adams, podczas gdy dwóch lub trzech mężczyzn próbowało wydostać faceta z upokarzającego stanu, inni nonszalancko zrobili mu zdjęcia.
# 2. Prankster utknął w słupku drogowym.


Dowcipniś utknął w słupku drogowym na dwie godziny w Hemel Hempstead w Anglii. Według raportu, człowiek chciał tylko „ożywić nudne popołudnie”, więc skręcił się w pachołek. Jednak nie mógł się wydostać.

Żałośnie przeszedł przez centrum miasta, gdzie ludzie wyśmiewali go. Po kilku godzinach ktoś w końcu zlitował się nad nim i postanowił zadzwonić po pomoc.


10 Żenujące zdjęcia osób, które utknęły w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach!

1 / 5Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.