6 bardzo krępujących sytuacji, z którymi zmierzy się każda dziewczyna po zamieszkaniu z chłopakiem!


Zamieszkanie razem ze swoim partnerem to niezwykle ważna decyzja w każdym związku. Jest to zapewne wspaniały okres, kiedy to będziecie mogli mieć siebie przez 24 godziny na dobę i zasypiać wspólnie każdego wieczoru. Wspólne mieszkanie naznaczone jest wieloma przyjemnymi chwilami, ale są też takie, które mogą was niezwykle krępować. Niestety nie każdy potrafi sobie poradzić z tymi sytuacjami. Przekonajcie się o jakie rzeczy chodzi.


1 Kiepska bielizna

Zazwyczaj podczas intymnych zbliżeń byłaś ubrana w swoją najlepszą i najbardziej seksowną bieliznę. Od teraz będzie widział  co tak naprawdę nosiłaś na co dzień. Może warto pomyśleć nad wymianą?

2 Wstydliwe dźwięki


Gdy jesteśmy e własnym domu, to tego typu hałasy dobiegające z toalety nikomu nie przeszkadzają. Możesz się jednak zacząć tego krępować po zamieszkaniu z partnerem. Może warto poruszyć ten temat aby nikt nie musiał się powstrzymywać?3 Włosy na nogach

Na każdą randkę byłaś zawsze idealnie przygotowana i miałaś super gładkie nogi. Niestety z czasem chęci i zaangażowanie w golenie nóg się zmniejsza.


6 bardzo krępujących sytuacji, z którymi zmierzy się każda dziewczyna po zamieszkaniu z chłopakiem!

1 / 4Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.