10 dowodów na to, że twój związek ma szansę przetrwać wieki!


Na początku każdego związku ludzie mają tendencję do myślenia, że będzie trwać wiecznie. Później, ku naszemu żalowi lub szczęściu, prawdziwe życie stawia wszystko na swoim miejscu. Istnieją jednak uniwersalne sposoby, aby dowiedzieć się, czy wasz związek będzie wieczny, czy też nie.

10. Macie w przybliżeniu taki sam status społeczny.

Na początku każdego związku różnice te zazwyczaj pozostają niezauważone, ponieważ jesteśmy głęboko zakochani i nie zauważamy niespójności. Ale pomyśl o tym, że twój partner wychowywał się w inny sposób, ma inne podejście do rzeczy najprostszych iz tego powodu nie rozumie cię w pełni. Oczywiście, jeśli ludzie chcą być razem, nauczą się wzajemnie się uczyć i uczyć. Niemniej jednak znacznie łatwiej będzie współpracować, jeśli środowiska, w których się wychowywałeś, będą w pewnym sensie takie same.

9. wasze poczucie humoru jest podobne.

Czy to nie zdumiewające, gdy rozumiesz, o co w tym wszystkim chodzi, a kiedy widzisz, że ta osoba lubi twoje żarty? Czasami poczucie humoru jest tym, co pomaga utrzymać zdrowe życie rodzinne. Więc jeśli masz taką samą długość fali, istnieje 90% szans na udane i szczęśliwe życie razem!8. Masz te same poglądy na temat rodzicielstwa.

Kiedy para podjęła decyzję o posiadaniu dziecka, oznacza to, że ich związek jest stabilny. Jednak są tu również pewne ukryte problemy – możesz myśleć, że jedno dziecko wystarczy, a twój partner może nalegać na posiadanie dwójki dzieci lub mieć inne oczekiwania co do opieki zdrowotnej. Lepiej przedyskutuj te rzeczy wcześniej (niekoniecznie w pierwszym dniu), aby mieć pojęcie o tym, z czym będziesz mieć do czynienia w przyszłości.


10 dowodów na to, że twój związek ma szansę przetrwać wieki!

1 / 4Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.