Jak język ciała może ci powiedzieć, że wybrałeś niewłaściwego partnera


Język ciała to popularny sposób wyrażania uczuć bez słów. W związku między 2 osobami język ten jest bardzo ważny, ponieważ wpływa na ich relacje bardziej niż słowa i wyrażenia. Ekspert językowy, Yana German, mówi: „To naprawdę skomplikowane dla mężczyzn, aby umieścić swoje myśli w słowach. W ten sposób język ciała może przyczynić się do zdrowego związku lub stać się znakiem, że wybrałeś niewłaściwego partnera. Niestety, ze względu na stres i zmęczenie, nie zwracamy wystarczającej uwagi na sygnały wysyłane przez nasze własne ciała, chociaż te znaki mogą powiedzieć całkiem sporo „.
Dystans zwiększający się

Niektórzy myślą, że dystans sprawia, że ​​serce zaczyna się modlić. Inni twierdzą, że niszczy związek. Idealna odległość w strefie intymnej pomiędzy 2 osobami wynosi 0-18 cali. Jeśli jeden z partnerów stanie się emocjonalnie lub fizycznie odległy i nie będą chcieli już dłużej trzymać ręki, prawdopodobnie nadszedł czas, aby zacząć myśleć o związku i dlaczego jesteście razem.
Stałe przesłuchanie i sprawdzanie

Nie powinieneś czuć potrzeby analizowania swojego partnera na każdym kroku lub w zdrowej relacji. Jeśli wątpisz w swojego partnera lub nie ufasz im, musisz zastanowić się, czy masz wspólną przyszłość, czy nie.
Inne tempo

To drobiazg, ale wciąż jest bardzo ważne: synchronizacja chodu wskazuje wewnętrzną synchronizację partnerów. Kochający ludzie starają się nieświadomie chodzić z tą samą prędkością. Kiedy nie ma harmonii, mogą pojawić się problemy w związku.


Jak język ciała może ci powiedzieć, że wybrałeś niewłaściwego partnera

1 / 5Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.