17 dziwnych produktów, na które kobiety naprawdę wydają pieniądze!


W ciągu swojego życia kobieta sama wyda około 15 000 $ na makijaż, ale to nie jedyna rzecz, na którą kobiety wydają pieniądze. A niektóre z tych rzeczy wyglądają … Cóż, po prostu sam sprawdź.

Uwielbiamy kobiety o różnych kształtach i rozmiarach, ale nie możemy nie mówić o pewnych dziwnych zwyczajach związanych z wydatkami, takich jak zakupy na tej liście.
17. Poduszka do całowania

Popularność tych poduszek jest naprawdę zadziwiająca. Ale domyślamy się, że czasami wszyscy czują się samotni.
16. RAD Emergency Bra

Obiekt, który może uratować Ci życie! Zostało to wynalezione przez dr Elenę Bodnar, która w tym czasie była założycielką i prezesem Instytutu Badań nad Ryzykiem Trauma w Chicago. Ten stylowy biustonosz zamienia się w dwie maski gazowe z niezależnymi systemami pasków. Mając 20 lat doświadczenia w swoich badaniach, dr Bondar powinna wiedzieć, o czym mówi … może powinniśmy ją zdobyć?
15. Cuchini

Ta prosta mała rzecz uniemożliwi pokazanie „wielbłądzich palców” w jakimkolwiek typie majtek lub spodni. Ale możesz dostać ubrania w swoim rozmiarze, aby uniknąć tego problemu.
14. GoGirl

Ta mocna tuba niech kobiety sikają na stojąco. Zostawimy to, ale musimy tylko wspomnieć, że oryginalna wersja jest obecnie wyprzedana na ich stronie internetowej. Witryna, która już sprzedała ponad 5 milionów z nich. Ty chodź dziewczyno!
13. Klej do biustu

Ten produkt „przeciwstawiający się grawitacji” twierdzi, że posiada na miejscu boobs wszystkich rozmiarów. Twierdzą, że są „Make-Over Cleavage w butelce” i obietnicy, aby utrzymać swoje cycki dziarski.


17 dziwnych produktów, na które kobiety naprawdę wydają pieniądze!

1 / 5Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.