9 rodzajów zdrady, która może nie jest fizyczna, ale nadal JEST zdradą.


Dzisiaj, oszukiwanie zostało przeklasyfikowane i obejmuje nie tylko fizyczny romans, ale także emocjonalną sprawę. Może zacząć się jako platoniczne przyjazne uczucie w stosunku do innej osoby i skierować się na niewłaściwą ścieżkę. Tego typu sprawy są coraz częstsze. Według statystyk około 45% mężczyzn i 35% kobiet przyznało się do jakiegoś emocjonalnego romansu.

1. Jesteś zbyt blisko swojego przyjaciela, który jest innej płci.

Conceptual photo of a marital infidelity

Loveseats w kinie, Tesla Roadster, homar wielkości króla – niektóre rzeczy są po prostu zbudowane dla dwóch osób. Związek to jedna z tych rzeczy. To jest jak rower – dodanie trzeciego koła tylko zrzuci równowagę. Sytuacja może się pogorszyć, gdy trzecie koło jest znaczącym przyjacielem przeciwnej płci.

Ponownie, wszystko może być w porządku, ale jeśli twoje jelito mówi ci, że może istnieć atrakcyjność pomiędzy twoim partnerem i ich „przyjacielem”, to lepiej rozwiązać problem bezpośrednio.

Pamiętaj, że choć atrakcyjność nie jest wyborem, oszukiwanie jest zdecydowanie wyborem. Romans nie dzieje się po prostu w magiczny sposób, tylko ty możesz dokonać wyboru, czy nie pójść w dół po tym śliskim zboczu. Tak więc, jeśli zostaniesz uwięziony w świecie emocjonalnej sprawy, będzie to twój wybór.2. Flirtujesz w trybie online i offline.

Wirtualne relacje z wieloma różnymi osobami naraz są łatwiejsze do utrzymania niż w rzeczywistości. Dlatego wirtualna poligamia może ewentualnie współistnieć w kontekście monogamii offline. Dzieje się tak, ponieważ Internet jest łatwym miejscem emocjonalnego zaangażowania między nieznajomymi.

Pod wieloma względami internet ułatwia taki sam rodzaj budowania relacji, jakie mamy w rzeczywistości. Niemniej jednak anonimowy flirt online, a także flirt offline, wciąż jest sprawą.

Ale dobrą wiadomością jest to, że możesz używać dowolnych mediów społecznościowych, komunikatorów i innych, aby wzmocnić istniejącą relację z partnerem i zmniejszyć dystans emocjonalny. Zdrowe korzystanie z Internetu między partnerami buduje mosty zamiast granic, a to ułatwia integrację internetową jako małżeństwo. może to być zdrowy tryb komunikacji uzupełniającej.


3. Masz romans z telefonem.

Większość z nas budzi się i sprawdza nasze telefony, zanim jeszcze powiemy „Dzień dobry!” Osobie śpiącej obok nas. Tego rodzaju istnienie – będąc daleko od siebie, będąc wciąż blisko siebie, może być dość niebezpieczne, ponieważ pozwala nam myśleć, że jesteśmy blisko kogoś, podczas gdy w rzeczywistości możemy nie być.

Według niedawnej ankiety, prawie 4 na 10 tysiąclecia uważa telefon komórkowy za bardziej przydatny niż ich znaczący inny. Whoa. Pauza. Absorbować. Ta przerażająca statystyka stanowi przykład dzisiejszej rzeczywistości. Zamiast rozmawiać z partnerem, przyjacielem lub członkiem rodziny, ludzie zanurzają się w wirtualną rzeczywistość z zabawnymi kotami i podłymi tweetami.

Największym powodem, dla którego często nie udaje nam się spędzać mniej czasu na telefonach, jest to, że staramy się w ten sam sposób, w jaki robimy dietę: jako akty samozatrudnienia. Ale nikt nie lubi się powstrzymywać, dlatego jest tak ciężko. Więc spróbuj skupić się na celach, które osiągniesz, jeśli ograniczysz czas telefonowania. Czy podoba ci się ta perspektywa?4. Reklamujesz swojego partnera komuś innemu.

Będziesz oczywiście rozmawiał o twoim związku z twoimi przyjaciółmi lub rodziną, i to w porządku. To, co nie jest w porządku, ciągle narzeka na twojego partnera na co dzień. Możesz sądzić, że uskarżasz się, aby spróbować poradzić sobie ze swoim związkiem, ale w rzeczywistości nie współpracowałeś, aby rozwiązać i rozwiązać te problemy. Co więcej, tworzysz jeszcze więcej przestrzeni między 2 z was.

Tego typu podejście może być katastrofalne dla drugiej osoby, gdy zdają sobie sprawę, że potajemnie się z nimi zmartwiłeś. Wyobraź sobie, że słyszałeś, jak twój partner omawia twoje zachowanie lub nawyki za plecami z przyjaciółmi. Przypuszczamy, że poczułbyś się, jakbyś został zdradzony.

Jeśli chcesz uwolnić się od negatywnych i destrukcyjnych elementów swojego związku, nigdy nie bądź zły na swojego partnera za coś, o czym nie wiedzą, że robią.5. Przekraczasz granicę z nieznajomymi.

Niewierność emocjonalna jest równie niebezpieczna jak cudzołóstwo, ponieważ jest intensywna, ale niewidzialna. Oczywiście, możesz kochać swojego partnera, ale gdy niektóre z twoich małych działań przekraczają linię niewierności, ryzykujesz utratą kogoś ważnego w swoim życiu.

Wykonywanie samodzielnej podróży po bardzo nieuporządkowanym terytorium może spowodować, że będziesz robić rzeczy, których normalnie byś nie zrobił – jak oszukiwać. Na przykład, spotykasz faceta w barze, a on flirtuje z tobą, schlebia ci i daje ci coś, czego nie dostajesz w swoim podstawowym związku. To musi być ostrzeżenie, że coś nie idzie dobrze między tobą a twoim partnerem!

Jeśli potrzebujesz kogoś, szczególnie nieznajomego, aby wypełnić pustkę, którą masz w swoim pierwotnym związku, wkraczasz na terytorium niewierności emocjonalnej. I to może być najbardziej bolesna forma oszustwa dla twojego partnera.6. Masz tajemnego przyjaciela.

Regularne przyjaźnie są dość otwarte, a posiadanie partnera, który natknie się na wątek tekstowy z BFF, raczej nie wzbudzi żadnych podejrzeń. To niesprawiedliwe i realistyczne, by oczekiwać, że twój małżonek zaspokoi każdą potrzebę. Mając to na uwadze, spotkanie z przyjacielem na drinka, aby spędzić wolny czas na chwilę jest całkowicie w porządku!

Ale jest jeden drobny problem – jeśli schodzisz z drogi, by zatuszować wszystko, co robisz, to tak naprawdę nie trzeba badacza rakiety, aby odkryć, że czujesz się choć trochę winny z powodu impulsu, przyjaźń od twojego partnera.

Może uważasz, że twój specjalny „przyjaciel” może zagrozić twojemu związkowi i nie chcesz przyznać się do tego faktu. Jeśli w pełni polegasz na jednej osobie na emocjonalnym wsparciu, a ta osoba nie jest w miłosnym związku z tobą, ustawiasz się na kłopoty ze swoim partnerem. Jedynym wyjściem dla ciebie jest przyznanie się do siebie i zrozumienie, dlaczego to robisz.7. Marzysz o innych kochankach.

Jedną z fatalnych wad naszej kultury jest to, że traktujemy wszystko jako wartość nominalną. Chcemy wierzyć, że każde nocne marzenie jest bezpośrednim odbiciem rzeczywistości. Więc kiedy masz sen, w którym uprawiasz seks z kimś innym niż twój partner, naszą pierwszą odpowiedzią jest panika i myślenie: „Och, nie! To musi znaczyć, że naprawdę nie kocham mojego partnera! ”

Zachowaj spokój i zrelaksuj się. Całkiem nieźle jest od czasu do czasu mieć trochę fantazji na temat sześciopak absy Jamy Momoa czy ciała Iriny Shayk. Ale jeśli konsekwentnie marzysz lub wyobrażasz sobie partnera seksualnego innego niż twój współmałżonek, może to prowadzić do emocjonalnej (lub nawet seksualnej) afery spowodowanej odłączeniem się od współmałżonka.

Jedynym sposobem, aby to kontrolować, jest otwarcie rozmawiać ze współmałżonkiem o twoich fantazjach seksualnych i tym, co lubisz i czego nie lubisz w łóżku, i mieć je z tobą te same. Wracaj do zabawy z seksem ze współmałżonkiem i trudno będzie sobie wyobrazić kogoś innego!8. Kłamiesz o swoich finansach.

Mówią, że związek bez zaufania jest jak samochód bez gazu. Możesz pozostać w nim tak długo, jak chcesz, ale nigdzie nie pójdzie.

Zgodnie z wynikami sondażu, w którym wzięło udział około 23 000 internautów, ponad 60% mężczyzn i kobiet uważa, że ​​niewierność finansowa jest tak samo haniebna jak sprawa fizyczna. Co więcej, jedna trzecia respondentów uważała, że ​​niewierność finansowa może prowadzić do niewierności seksualnej.

Natychmiastowym problemem związanym z finansowymi (jak każde inne) jest to, że zaufanie zostaje utracone, a kiedy to nastąpi, związek staje się w stagnacji. W rezultacie większość par albo się rozdziela, albo rozwiedzie, ponieważ jest to zbyt trudne, aby żyć i polegać na kimś, kto nie ma twoich pleców. Pamiętaj – miłość, jaką odczuwasz z dolara na koncie bankowym, jest niczym w porównaniu z miłością ufnego małżonka.9. Nie wstawiasz się za swoim partnera.

Ty i Twój partner zawsze powinniście być zespołem. Więc kiedy będzie ciężko, powinieneś czuć się bezpiecznie wiedząc, że masz kogoś, na kim możesz polegać.

Ale jeśli twój chłopak nie będzie w stanie przeciwstawić się tobie, możliwe, że nie jest zainteresowany dalszym robieniem tego. Jedyne, co możesz zrobić, aby zachęcić go do walki o ciebie, to szczerze mówiąc o tym, jak się czujesz i czego od niego oczekujesz.

Aby dać Twojemu związkowi drugą szansę, powinieneś zdać sobie sprawę, że od dnia, w którym zrozumiałeś, że „To wszystko! Kocham ją / go! „Dokonałeś wyboru. Oznacza to, że twój współmałżonek zajął i zajął pierwsze uprzywilejowane miejsce w twoim życiu. Tak więc, niech twoja rodzina i przyjaciele wiedzą, że jeśli chodzi o twoją istotną więź i twój związek, istnieje granica, której nie mogą przekroczyć.


9 rodzajów zdrady, która może nie jest fizyczna, ale nadal JEST zdradą.

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.