19 przerażających zdjęć, które sprawią, że będziesz miał gęsią skórkę!


Czy wierzysz w nadprzyrodzone? Czy kiedykolwiek spotkałeś się z czymś niewytłumaczalnym i przerażającym? Jeśli jesteś tym, który lubi tego typu rzeczy, to ta kompilacja przerażających zdjęć od różnych użytkowników Internetu jest specjalnie dla Ciebie.

Zobacz 19 zdjęć, które spowodują dreszcze na całym ciele. Pod koniec artykułu jest dowód, że duchy naprawdę istnieją.

Mój mąż zrobił to zdjęcie w drodze do pracy.

„Mama wysłała mnie wczoraj wieczorem do sklepu. To właśnie znalazłem po przybyciu – stado wron. Właściwie nie mogłem się zmusić, żeby wejść. ”
Chciałem tylko zamknąć drzwi.

„Zostałem ewakuowany z miasta Prypeci po niesławnej awarii elektrowni jądrowej w Czarnobylu w 1986 roku. Dwa lata temu po raz pierwszy pojechałem tam i odwiedziłem nasze stare mieszkanie. Ostatnio znalazłem stary czarno-biały obraz mojego taty, który trzymał mnie w tym samym pokoju w 1985 roku i skomponował je razem. ”

„Musiałem przejść w moim budynku o 3 rano”.

„Coś patrzy na mnie z zlewu.”„Pracuję w parku stanowym. Badałem jeden z opuszczonych budynków i postanowiłem sprawdzić łazienkę. Przestraszyłem się na śmierć. ”

To zdjęcie zostało zrobione na opuszczonym statku. Na statku nie było osób postronnych, a następujące śledztwo policyjne nie przyniosło żadnych rezultatów. Nie ma możliwości wsiadania i wysiadania ze statku bez przechwycenia przez CCTV. Kim jest ten człowiek z siekierą?

„Mój przyjaciel zrobił to zdjęcie w Chile, gdy wybuchł wulkan.”„Paliłem wczoraj wieczorem, kiedy ten cień wpadł mi w oko.”

„Mieszkam w starym domu z lat 50. w bazie wojskowej … Słyszałem, jak mój dwumiesięczny synek się zaśmiał. Wystraszyłem mnie, kiedy włączałem wyświetlacz.
„Zauważyłem to, przechodząc obok rzeki w Kopenhadze.”

„Jeździłem po leśnej drodze w górach, gdy zobaczyłem coś kątem oka.”

„Robiłem zdjęcia domu, a później zobaczyłem, że nie jestem tam sam.”

„Na razie zostałem zmuszony do przeżycia mojego samochodu. Kiedy się obudziłem i znalazłem to na moim tylnym oknie – ktoś obserwował, jak śpię. Nigdy nie czułem się tak wrażliwy. ”„Stało przed moim oknem sypialni o 2 rano”.

„Dom, w którym mieszkamy, ma bunkier poniżej. Udało mi się wycisnąć telefon w jednej z pęknięć drzwi, żeby zrobić to przerażające zdjęcie.

„Mama przeglądała moje stare zdjęcia …”

Te dziewczyny zrobiły zdjęcie w szkolnej toalecie. Odbicie w lustrze sprawiło, że wszyscy dwukrotnie podrapali głowy, gdy zobaczyli zdjęcie.


19 przerażających zdjęć, które sprawią, że będziesz miał gęsią skórkę!

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.