5 powodów, dla których nigdy nie należy się spieszyć się w nowym związku


Złamane serce zdecydowanie nie jest najbardziej pozytywną emocją na świecie, a czasami wydaje się, że nowa miłość natychmiast i na zawsze wyleczy cały ból. Ale czy to naprawdę tak? Zobacz kilka naprawdę ważnych powodów, dla których nie powinieneś spieszyć się z nowymi związkami.
5. Samotność

Zanim zaczniesz się spotykać z nową osobą, zawsze powinieneś zadać sobie bardzo ważne pytanie: „Po co?” A jeśli odpowiedź brzmi: „Och, czuję się samotna”, powinieneś naprawdę przemyśleć Twoje podejście Dowiedz się, jak cieszyć się z czasu spędzonego z samym sobą.

Nie potrzebujesz innej osoby, abyś czuł się szczęśliwy. Dołącz do klubu (joga, rzemiosło, gry planszowe itp.), Zacznij uczyć się nowego języka lub znajdź wolontariusza lub organizację charytatywną, abyś poczuł się szczęśliwy i zadowolony. Otocz się interesującymi ludźmi, a wtedy twój wybór nie będzie oparty na lęku przed samotnością.
4. Zaburzenie niedoboru miłości

Kolejną złą odpowiedzią na pytanie „Po co?” Jest „Chcę, aby ktoś mnie pokochał”. Źle! Nikt nigdy nie będzie cię kochał bardziej, niż możesz kochać siebie Nie chodzi o to, żeby być samolubnym lub o ogromną samoocenę. chodzi o akceptowanie i kochanie siebie takim, jakim jesteś, ze wszystkimi swoimi skazami i niedoskonałościami, chodzi o uczenie się nie porównywania siebie z innymi i nie próbowanie dopasować się do twojego wizerunku.

To tam będą działać pozytywne afirmacje Louise Hay. Jesteś doskonały jak ty. A jeśli pozwolisz, by ta reguła prowadziła cię przez całe życie, spotkasz dokładnie właściwą osobę dokładnie wtedy, gdy będziesz na nią gotowy.
3. Dyskomfort

To może zabrzmieć okropnie, ale kiedy o tym pomyślisz, właśnie to robimy. Czujemy się komfortowo, kiedy kręcimy się w czyimś miejscu lub płaczemy na ramieniu tego uroczego faceta. Wtedy zaczynamy myśleć, że to prawdopodobnie JEGO ramię… ale tak nie jest. Możesz spędzić trochę czasu dekorując swój dom lub spotykając się z przyjaciółmi, którzy mogą sprawić, że poczujesz się lepiej, ale nie sprawiaj, że jest to powód do spieszenia się w nowe relacje.
2. Stare uczucia

„Nadszedł czas, abyś ruszył dalej.” Jak często słyszymy to w jakimś popularnym dramacie? Zwykle właśnie wtedy zaczynają się wszystkie problemy, ponieważ poruszanie się nie oznacza rozpoczęcia od kogoś, kto zapomniałby o twoich poprzednich związkach. Oznacza to, że zaczynasz coś robić ze swoim życiem, co sprawia, że ​​czujesz się szczęśliwy i pewny siebie (patrz wyżej).1. Presja społeczna

Czujesz się doskonale szczęśliwy będąc sam, i wiesz dokładnie, co zamierzasz zrobić ze swoim życiem. Ale społeczeństwo sprawia, że ​​czujesz się niezręcznie.

Czujesz, że tracisz coś, gdy Twoi najlepsi przyjaciele biorą ślub, a twoi ulubieni bohaterowie seriali telewizyjnych mają dzieci. Romanse kończą się „i żyli długo i szczęśliwie”, a ty nawet nie masz randki. Chcesz tego wszystkiego doświadczyć, a więc spiesz się z nowym facetem w nowy związek. Po prostu włącz ją na chwilę. Ważne jest twoje życie, a nie program telewizyjny.


5 powodów, dla których nigdy nie należy się spieszyć się w nowym związku

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.