8 rzeczy, które kobiety muszą wiedzieć o facetach!


Zobacz interesujące fakty są o facetach, które pomogą ci praktycznie czytać im w myślach. Niektórzy faceci są skomplikowani i trudni do zrozumienia, choć przez większość czasu słyszymy, że to dziewczyny są skomplikowane. Ale nie inaczej jest z facetami.

Książka „Mężczyźni pochodzą z Marsa, a kobiety z Wenus”, stwierdza, że najczęstsze problemy z relacjami wynikają z psychologicznych różnic między facetami i dziewczętami. Są pewne rzeczy, których zarówno Faceci, jak i Dziewczyny nie rozumieją.

1. Faceci pragną uwagi

Na początku związku facet i dziewczyna poświęcają sobie bardzo dużo uwagi. Nie myśl, że faceci nie lubią, gdy poświęcasz im swoją uwagę. Nie bój się okazywać miłości i uwagę swojemu facetowi. Musisz sprawić, żeby poczuł się szczęśliwy. Spraw, aby poczuł się lepiej na oczach wszystkich.

2. Przyciąganie wyglądem

Faceci są przyciągani do kobiet ich wyglądem fizycznym już na samym początku. Ale przyciąganie nie zależy od idealnego kształtu ciała czy idealnego wyglądu. Facetów łatwo przyciągnąć do siebie – słodką ekspresją, wesołymi oczami i sposobem, w jaki na niego patrzysz.

3. Faceci nie mówią otwarcie o uczuciach

Faceci zwykle nie mówią o swoich uczuciach. Ale to nie znaczy, że nie mają uczuć. Czasami też chcą rozmawiać o swoich uczuciach. Czasem nawet najsilniejsi faceci są bardziej emocjonalni od dziewczyn.

4. Nie lubi prosić o pomoc

Faceci zawsze będą unikać pomocy. Nienawidzą prosić o pomoc. Rodzą się jako dżentelmeni, lubią pomagać innym i dziewczętom. Faceci po prostu muszą czuć się potrzebni.

5. Uwielbiają komplementy

Myślisz, że tylko kobiety uwielbiają komplementy? Faceci też ich potrzebują! Mężczyzna poczuje się bardziej dowartościowany.

6. Obowiązki traktują bardzo poważnie

Faceci traktują zobowiązania dość poważnie. Ale kiedy facet mówi, że cię nie rozumie, oznacza to, że naprawdę nie potrafi zrozumieć o co chodzi. Faceci mogą flirtować przez cały dzień, ale kończąc dzień, potrzebują dziewczyny, której naprawdę zależy.

7. Nie lubią, gdy coś im się każe

Faceci nie lubią, gdy ktoś im mówi, co mają robić. Wszyscy uważają, że są bardzo silni i potężni. Każdy facet stara się być samodzielny, dlatego nie lubi, gdy jego dziewczyna mówi mu co ma robić.

8. Faceci naprawdę nie potrafią czytać w myślach

Może was to zaskoczy, ale faceci nie potrafią czytać w myślach kobiet. Mimo, że chciałabyś, aby zaskakiwał cię na każdym kroku, on nie wie czego potrzebujesz. Musisz mu o tym po prostu powiedzieć. Będzie ci za to bardzo wdzięczny.


12

8 rzeczy, które kobiety muszą wiedzieć o facetach!

1 / 2Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.