Postanowiła zrezygnować ze stanika. Nie spodziewała się tego co wydarzyło się po kilku tygodniach!


Nie znosisz nosić stanika i twój ulubiony moment w ciągu dnia to ten, gdy wracasz do domu i ściągasz stanik? Zobacz co stanie się jeśli zrezygnujesz z biustonosza. Efekty już po kilku dniach!1. Pełniejsze piersi – a nawet większy rozmiar!

Wydaje się nieprawdopodobne, ale to prawda. Rezygnacja z biustonosza sprawi, że biust stanie się pełniejszy. Biust pozbawiony zostaje oparcia i wtedy zaczynają pracować mięśnie, do tej pory nieużywane. Mięśnie rozbudowują się a piersi zyskują pełniejszy i apetyczny wygląd.2. Atrakcyjniejsze kształty – szczególnie dla mężczyzn.

Myślisz, że noszenie stanika gwarantuje, że twoje piersi zawsze będą kształtne i jędrne? Niestety nie. Musisz dorzucić trochę ćwiczeń, żeby twoje piersi wyglądały jak najdłużej rewelacyjnie.3. Nie noszenie stanika jest bardzo zdrowe.

Przestając nosić stanik dbamy o nasze zdrowie i higienę. Kobiety wiedzą, że noszenie stanika może prowadzić do rozmaitych otarć czy podrażnień. Ponadto, gdy zdejmujemy stanik krew lepiej przepływa, szczególnie jeśli nasz stanik nie był dobrze dopasowany.4. Wygoda i pełen luz.

Na początek spróbuj spędzić kilka godzin w ciągu dnia bez stanika. Zobaczysz, że spodoba ci się to!5. Zostaje ci więcej pieniędzy na przyjemności.

Każda z nas wie ile kosztuje dobra i dopasowana bielizna. Jeśli z niej zrezygnujesz zostanie ci więcej pieniędzy na różne przyjemności.


Postanowiła zrezygnować ze stanika. Nie spodziewała się tego co wydarzyło się po kilku tygodniach!

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.