Zobacz jak ci sławni mężczyźni wyglądaliby, gdyby byli kobietami.


Dawniej mężczyźni, którzy mogli zabić największego niedźwiedzia, podnosili największy kamień i jeździli najszybszym koniem,byli nazywanymi samcami alfa. W czasach nowożytnych znamy ich jako pewnych siebie i odnoszących sukcesy aktorów, śpiewaków, liderów i decydentów. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakby ci faceci wyglądali jako kobiety? Wyobraźmy sobie, jaka będzie ta równoległa rzeczywistość.Zastosowano filtr FaceApp do 23 znanych i charyzmatycznych mężczyzn – wyniki są naprawdę interesujące. Niektóre kobiece wersje zaskakująco okazały się jeszcze bardziej atrakcyjne niż samce alfa, podczas gdy niektóre zmiany były zdecydowanie gorsze. Przewiń w dół i przekonaj się sam!

  1. Ryan Gossling – co myślicie o jego damskiej wersji? Chyba nadal wygląda atrakcyjnie!

2. Donald Trump – ta dziewczyna prawdopodobnie byłaby najlepszą przyjaciółką Angeli Merkel lub Theresy May! Zastanawiamy się, czy Donna byłaby tak ekscentryczna w swoich przemówieniach jak Donald Trump. A jak wyglądałby pierwszy dżentelmen?

3. Leonarda DiCaprio – Czy Leo wygrałby Oskara za najlepszą rolę w Zjawie, gdyby był kobietą? Nie, nie chcemy nawet wyobrażać sobie takiej oszałamiającej urody, która musi walczyć z dzikim niedźwiedziem, pływać przez zamarznięte rzeki, jeść surowe mięso i … spać wewnątrz martwego konia. 

4. Putin – Ta kobieta wygląda na niewinną i nieszkodliwą, ale kontroluje nuklearny guzik, ogromną armię i dzikie niedźwiedzie … Nie daj się zwieść tym niebieskim oczom. Lepiej pracuj nad swoimi umiejętnościami negocjacyjnymi!

5.George Clooney –  jeśli uważacie, że jest przystojny na pewno myślicie, że jego żeński odpowiednik też jest atrakcyjny.

Zobacz koniecznie kolejne gwiazdy! Która z tych kobiet wygląda najlepiej? 

6. Christian Bale.

7. Jason Stathman

8. Bradley Cooper

9. Ed Sheeran

10. Vincent Cassel

11. Robert Pattison

12. Bruce Willis

13. Ashton Kutcher

14. Dwayne The Rock Johnson

15. Chris Hemsworth

16. Antonio Banderas

17. Johnny Depp

18. Jason Momoa 

19. Ryan Reynold

 

20. Arnold Schwarzenegger.

21. Vin Diesel

22. Kit Harington


Zobacz jak ci sławni mężczyźni wyglądaliby, gdyby byli kobietami.

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.