SZOKUJĄCE NAGRANIE: 6-LATEK IDZIE DO ŁAZIENKI, A WTEDY JEGO NAUCZYCIELKA ROBI COŚ PRZERAŻAJĄCEGO.


Zastraszanie w szkołach to dość powszechny problem. Jeden grupa dzieci zastrasza innych, czasami używając siły fizycznej. A nauczyciele? Mają oni, jeśli to możliwe, zapobiegać problemom, interweniować, jeśli to konieczne i pomagać dzieciom w nauce sztuki pokojowego współżycia ze sobą.To, co nie jest tak powszechne, to widzieć nauczyciela w roli nękającego w ramach swojego stanowiska. To właśnie miało miejsce w szkole Riverdale w hrabstwie Hancock, Ohio. Kamera przyłapana na nauczycielu, Barb Williams, najwyraźniej chwyta przedszkolaka Iana Nelsona, unosi go w powietrze, a następnie opuszcza i trzyma 6-latka za twarz i koszulę przy ścianie.

Tym, co naprawdę wywołało krytykę, była reakcja szkoły. Williams została zawieszona na dziesięć dni bez wynagrodzenia, ale zachowała swoją pracę. Czas zawieszenia trwa do końca roku szkolnego. Departament szeryfa wszczął dochodzenie, które może prowadzić do oskarżenia karnego.

Według raportu WTOL, ojciec Iana, Anthony Nelson, powiedział, że jego syn i Williams nie radzili sobie w klasie, ale reakcja była nieuzasadniona.

„Zaufałem systemowi edukacji, aby uczył się, a nie dyscypliny” – powiedział Nelson. „Dyscyplina, wołasz mnie, mogę przyjść do szkoły, mogę zająć się sytuacją, mogę ocenić sytuację i zobaczyć, jak złe rzeczy są.

Ojciec chłopca powiedział w wywiadzie: „Zastanawiam się, co by się stało z moją osobą, gdybym to jej to zrobił. Gdybym miał jej to zrobić, poszedłbym do więzienia”.

Nelson powiedział także, że on i jego żona skarżyli się na nauczyciela w listopadzie zeszłego roku i poprosili o przeniesienie ich syna do innej klasy. Dyrektor powiedział, że Williams był „wysoce rekomendowanym nauczycielem” i odmówił przekazania Iana.

Inspektor Riverdale Schools, Eric Hoffman, przeprosił rodziców Iana, ale postanowił ograniczyć karę do zawieszenia.


SZOKUJĄCE NAGRANIE: 6-LATEK IDZIE DO ŁAZIENKI, A WTEDY JEGO NAUCZYCIELKA ROBI COŚ PRZERAŻAJĄCEGO.

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.