Oto oznaki, które świadczą o tym, że on jest potajemnie w tobie zakochany.


Randki to bułka z masłem, ale jeśli chodzi o miłość, sprawy mogą być nieco trudniejsze. Zastanawiasz się, czy facet, z którym się spotykasz przez ostatni miesiąc, jest w tobie zakochany? Widzisz, niektórzy mężczyźni nie wyrażają swoich uczuć i próba odczytania umysłu faceta jest prawie niemożliwa. Zamiast tego lepiej zwrócić uwagę na kilka znaków, które pozwolą ci zobaczyć co on o tobie myśli. Możesz też spróbować zmusić swojego chłopaka by powiedział ci, że cię kocha, ale czy to będzie dobre? Daj mu trochę czasu aby mógł swobodnie wyrazić swoją miłość ponieważ mężczyźni mówią, że te trzy magiczne słowa to nie tylko słowa. To jest jego sposób na zapewnienie cię, że jest oddany tobie i tylko tobie.Jednak jeśli twój chłopak lub mąż nie jest zbyt wylewny, jeśli chodzi o wyrażanie swoich uczuć, może próbować pokazać ci swoją prawdziwą miłość w inny sposób! Może nie zwracasz uwagi? Nie martw się, jesteśmy tutaj po to, aby poprowadzić Cię po niewypowiedzianych gestach facetów, które dowodzą, że twój facet zrobi dla ciebie wszystko.

Dba o Ciebie i Twoje potrzeby

Jeśli twój facet jest naprawdę zakochany w tobie, zawsze będzie szukał sposobu, aby twoje życie było jeszcze lepsze i wygodne. Niezależnie od tego, czy przygotuje dla ciebie specjalną zupę swojej babci, kiedy jesteś chora, nawet nie wspominając o odkurzaniu domu podczas przygotowywania potraw. To takie małe rzeczy, które pokazują, kiedy twój facet naprawdę dba o twoje dobre samopoczucie.

Mówi o wspólnej przyszłości

Zawsze mówi o swoich celach i planach na życie, a ty zawsze jesteś w nich uwzględniona. Jeśli wyraża się o budowaniu przyszłości razem, trzymaj się go. On jest tobą bardzo zainteresowany.


Ceni twoje opinie

Jeśli twój kawaler nie podejmie żadnych ważnych decyzji w swoim życiu bez wcześniejszego omówienia ich z tobą, oznacza to, że ceni twoje zdanie i chce dokonać właściwego wyboru, aby nie miało to wpływu na twój związek w dłuższej perspektywie. Jeśli on ceni twoje zdanie, powinieneś zrobić to samo.

Obejmuje cię swoim ramieniem.

Zazdrość w związku może nie być taka zła.  Jeśli otula cię dłońmi lub przyciąga bliżej, gdy jesteś na imprezie, prawdopodobnie robi to dlatego, że trochę zazdrości ci rozmowy z innymi facetami i dobrej zabawy. To jest jego sposób na powiedzenie wszystkim, że jesteś jego dziewczyną i wszyscy muszą się wycofać.

Jest bardzo zainteresowany twoim życiem

Jeśli twój mężczyzna jest w tobie zakochany, będzie chciał wiedzieć wszystko i poznać każdy szczegół twojego dnia. Pewnie nie będzie miał nic przeciwko nawet plotkom, które usłyszałaś w ciągu dnia. Byłbyś zaskoczona ile ploteczek on miałby dla ciebie.


Zawsze poda ci pomocną dłoń.

Nigdy nie mówi „nie”, kiedy prosisz go o pomoc, nawet jeśli jest zajęty, a ty jęczysz i masz napady złości. Zakochany facet odłoży wszystko na bok, aby pomóc swojej damie, nawet jeśli ma otworzyć słoik z ogórkami.

Informuje cię na bieżąco

Utrzymuje cię na bieżąco ze wszystkim co się dzieje w życiu. Nie zdziw się, jeśli dostajesz SMS-y przez cały dzień  mówiące ci co robi, z kim jest lub dokąd zmierza, nawet jeśli  go nie zapytałaś . On wie, że nie ma obowiązku ci nic mówić, tylko chce żebyś wiedział, że on myśli o tobie.

Jesteś pierwszą i ostatnią osobą do której  dzwoni lub pisze

Jesteś pierwszą osobą, do której dzwoni lub pisze rano i ostatnią, zanim odłoży telefon przed spaniem. Jesteś także pierwsza która odbierze telefon jeśli dostanie jakieś dobre wieści lub coś jest nie tak.


Wkłada wysiłek

Dokłada wszelkich starań, aby Cię uszczęśliwić, włączając w to próbę przypodobania się rodzinie i przyjaciołom. Jest świadomy, że jeśli nie zrobi dobrego wrażenia na twoich przyjaciołach i rodzinie, może to narazić na szwank twój związek. Dużo uwagi poświęca także próbom sprawienia, abyś poczuł się wyjątkowo, organizując zabawne randki lub wycieczki.

 


Oto oznaki, które świadczą o tym, że on jest potajemnie w tobie zakochany.

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.